niedziela, 18 maja 2014

Relacja z Turnieju Mario Kart 7 i trzeciego spotkania StreetPassowego - Cybermachina 17.05.2014

Siedemnasty maj, najbardziej wyczekiwany dzień tego roku. W tym dniu w Katowickiej "Cybermachinie", miała miejsce impreza Turniejowa Mario Kart 7. To wszystko już za nami, a w tej relacji wszystko to, co działo się podczas eventu.


Do rozpoczęcia turnieju została godzina. W lokalu trwały przygotowania na wielkie wydarzenie. Wszystko dopięte na ostatni guzik, wybiła godzina rozpoczęcia eventu! Goście przybywali tłumnie. Gracze, którzy zapisali się do turnieju, zostali podzieleni na dwie grupy: amatorską i profesjonalną. Każda rozgrywać miała mecze według wcześniej rozpisanych zasad. Emocji przybywało z minuty na minutę, a zegar wybił godzinę startu. Rozpoczął się Wielki Turniej Mario Kart 7!
Pierwsze grupy rozgrzewały do czerwoności silniki swoich pojazdów. Każda kolejna grupa toczyła zaciętą walkę miejsce w finale, zawężając się o kolejnych zawodników. Na trasach nie brakowało blue shella, gwiazdek, piorunów i innych power-upów, które zmieniały koleje rozgrywanych wyścigów. Bywały momenty zaskakujące, zapierające dech w piersiach i śmieszne, każda wywołująca reakcję widowni, oglądających zmagania. Ostatni zawodnicy, a wśród nich przyszli finaliści. Stres sięgał zenitu, każdy chciał dostać się do ostatecznej finałowej grupy, w której amatorzy i pro gracze, mieli zawalczyć między sobą o wspaniałe nagrody: limitowaną edycję Mario Kart 7 z czapką, dwie kopie gry Mario Kart 7 i koszulkę.

Finaliści zostali wyłonieni, przyszedł czas na odpoczynek przed kolejną dawką wyścigów, emocji i nie ukrywajmy - stresu, nie brakowało. Impreza trwała w najlepsze. Liczne StreetPassy złapane i MiiPlazowe gry dostały kolejną dostawę puzzli. Pięknie prezentujące się i smaczne babeczki ze świata Nintendo rozdane przybyłym gościom, zostały zjedzone. Na miejscu można było odwiedzić sklepik "Bitberry.pl" i zaopatrzyć się w niezbędne gadżety dla gracza. 

Trwały rozmowy i rozgrywki na przygotowanych konsolach, a także na 3DSach. Event trwał w najlepsze, a kolejny gwoźdź programu zbliżał się wielkimi krokami, bo oto nadchodził - finał-finałów! 

Dwóch finalistów z grupy amatorskiej i profesjonalnej brało udział w fantastycznym, ostatecznym wyścigu na czterech trasach. Publiczność zebrana wokół zawodników, mocno dopingowała. Zbliżała się czwarta końcowa trasa. Emocje znów sięgały zenitu, gracze skupieni dawali z siebie wszystko, a widownia wpatrzona w 3DSy ponownie wstrzymała oddech. Ostatnie okrążenie, widać już metę i... TAK! Mamy zwycięzcę Wielkiego Turnieju Mario Kart 7 z nagrodami! Jest nim Michał Dawidowicz - gratulujemy! Pozostałym finalistom (pisane od miejsca drugiego): Paweł Stanik, Paweł Słabiński oraz Rafał Żymła, również gratulujemy.


Wśród oklasków widowni, wiwatów i rozchwianych chorągiewek z logiem Mario Kart 8, trwało rozdanie nagród, a nasz czas na imprezie dobiegał końca. Było to niesamowite wydarzenie, atmosfera turniejowa wspaniała, a zabawa doskonała. Oby więcej takich eventów, ConQuest Entertainment. Tego dnia nigdy nie zapomnimy, bo był to najlepiej organizowany Turniej Mario Kart 7.

Autor: Szpadel


Chwila prywaty ;)

Chciałbym bardzo podziękować Moczanowi z M3DC, za pomoc w trakcie trwania turnieju, również Chmurce, która filmowała wydarzenie.

Fat_Mario, Darionowi i Asi za wsparcie organizacyjne. 

Cybermachinie, która zaproponowała połączenie III spotkania StreetPassowego z turniejem i współpracę.

ConQuestowi, fundatorowi nagród i gadżetów Mario Kart.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz