niedziela, 29 czerwca 2014

Relacja z IV spotkania StreetPassowego i turnieju Pokemon XY

Już za nami, IV spotkanie GśSP i turniej Pokemon XY. Co działo się w Cybermachine? Pokemony były wszędzie! Zapraszam do relacji z wydarzenia.

Przed Cybermachiną zebrali się pierwsi goście. Gorące wyczekiwanie na otwarcie lokalu umilały dyskusje na różne tematy. Między innymi rozmowy dotyczyły głównej tematyki spotkania, czyli Pokemonów. Pierwsze zielone światełka zostały zebrane, a po kilku chwilach drzwi Cyber otwarły się.


Goście zajęli miejsca, wyczekując rozpoczęcia zapisów. W między czasie pojawiały się kolejne osoby. Niecałą godzinę przed rozpoczęciem walk Pokemony opanowały Cybermachinę. Pojawiały się wszędzie w postaci różnorodnych gadżetów należących do lokalu. Na ekranie telewizora można było obejrzeć walki trenerów podczas światowych turniejów. Goście przynosili swoje gadżety. Koszulek i czapek sygnowanych kieszonkowymi stworami nie zabrakło.
Gdy już wszyscy odebrali swoje StreetPassy oraz kupony na darmowe Pokemony od ConQuest, rozpoczęły się zawody! Emocji nie brakowało, co można było wyczytać po twarzach i reakcjach zawodników. BitBerry koordynowało turniej, przyjmując najlepsze zasady walk. Wrzawa turniejowa trwała w najlepsze. Dyskusji, śmiechu oraz zabawy nie brakowało.
IV spotkanie SP połączone z turniejem Pokemon XY, zaliczam do jak najbardziej udanych. W przyszłości pojawią się kolejne edycje turniejów z Pokami. Kto wie, może z okazji nadchodzących nowych Pokemonów na 3DSa? Tymczasem poznajcie zwycięzców turnieju, a ja zapraszam na lipcowe spotkanie. Jak zapowiadałem w pierwszym "Podsumowaniu Miesiąca", zlot odbędzie się bez specjalnego eventu. Pora na przerwę, ale okres wakacyjny zapowiada się intensywnie. Wyczekujcie informacji.

Autor: Szpadel
Specjalne podziękowania dla BitBerry za ufundowanie nagród, rozpiskę zasad turnieju i współpracę. Cybermachinie za współpracę oraz możliwość spędzenia kolejnego spotkania w lokalu.

ZWYCIĘZCĄ, A ZARAZEM CZEMPIONEM PIERWSZEJ EDYCJI KATOWICKIEGO TURNIEJU POKEMON, ZOSTAŁ WOJTEK BANEK!

KOLEJNO NA PODIUM:

2. Mateusz Bronco Kozak
3. Roger K. Adamek


GRATULUJEMY!

Galeria zdjęć: tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz