sobota, 12 kwietnia 2014

Relacja z drugiego spotkania Górnośląskich SP i my3DS

Relacja pisana tuż po drugim spotkaniu Górnośląskich StreetPassów i my3DS. Co mogę powiedzieć słowem wstępu? Działo się! Nowe miejsce, nowe osoby, zgrana ekipa i wiele więcej. Zapraszam do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć.

Na początku chciałbym podziękować lokalowi „Cybermachina” za rezerwację miejsc i wybraniu dla nas osobnego pomieszczenia. Dzięki temu mieliśmy swój kawałek podłogi i dwie działające konsole. Dzięki raz jeszcze w imieniu całej grupy!

Po przybyciu na miejsce, czekały już dwie osoby, a z każdą minutą przybywały kolejne. Frekwencja znów dopisała, było nas osiemnastu. Oczywiście początek spotkania to MiiPlaza i upragnione puzzle. Gdy części obrazków zostały już odebrane, rozpoczęły się gry i rozmowy. Jak już wspomniałem w naszym pomieszczeniu były dwie konsole: Wii i Xbox360. Pierwsza miała przyciągającą jak magnez grę „Mario Kart Wii”, odpalony tytuł cieszył się powodzeniem, a emocji było sporo. Mortal Kombat również miał niemałe zainteresowanie, swoich sił jako pierwszy próbował Piotrek, a później potyczki 1vs1. Mario Kart był królem spotkania na Wii jak i 3DS. Kilka rozegranych wyścigów na przenośnych konsolach w dwóch grupach, to rzucanie Blue-Shellami i dobrze wymierzonymi Green-Shellami. Zabawy było sporo, a po wyścigach Fat_Mario odpalił Luigi Mansion 2. Niestety, ale połączenie zawiodło, więc dalszą rozgrywkę będziemy kontynuować na majowym spotkaniu.


Wyniki z drugiego wyścigu Mario Kat 7. Sorry za jakość zdjęcia.

Na zlocie pojawiły się nowe osoby, które mam nadzieje odwiedzą nas znów. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić koleżankę, która jako jedyna posiadała PSP. Nawiązując do tego, chciałbym podkreślić, że Górnośląskie StreetPassy, to otwarta grupa, nie tylko dla posiadaczy konsol Nintendo.
Gościem był również Gurgie, szalony Youtuber, który będzie przybywał na spotkania częściej – tak więc trzymam za słowo! Zabrakło Chmurki i Moczana, Youtuberów z M3DC, ale z tego co wiem, niedługo zawitają do nas ponownie.

Chciałbym pozdrowić również trzy dziewczyny ze zdjęcia grupowego. Nasza ekipa ochoczo przystąpiła do wyciągnięcia dziewczyn z sąsiedniego pomieszczenia, które zagrywały się razem ze swoim znajomym w Jengę. Pierwsze poproszone o wykonanie foto, aby po chwili znaleźć się na nim. Tak oto ekipa Jengi zapisała się w historii Górnośląskich StreetPassów. Mam nadzieje na - „do zobaczenia ponownie”!

Ekipa Górnośląskich i Jengi :D

Drugie spotkanie Górnośląskich StreetPassów jak najbardziej udane. Frekwencja dopisała, ekipa również, a „Cybermachina” okazała się dobrą miejscówką. Niekwestionowanym królem gier okazał się Mario Kart. Podtrzymując obrany cel naszych comiesięcznych spotkań, już w planach kolejny miesiąc. Do następnego zlotu, w maju. Widzimy się!

Autor: Szpadel

PEŁNĄ GALERIĘ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ: TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz