poniedziałek, 17 marca 2014

Relacja z pierwszego spotkania Górnośląskich StreetPassów 15.03.2014

Za nami pierwsze Górnośląskie spotkanie StreetPassowe! Dziękuje wszystkim za obecność. Frekwencja pierwszego zlotu pozytywnie zaskoczyła, grupa liczyła osiemnaście osób, co jest chyba dotychczas najlepszym wynikiem podczas pierwszego zlotu takich grup. Niech będzie nas coraz więcej, a tymczasem zapraszam do przeczytania relacji z wydarzenia.

Po dotarciu do Galerii Katowickiej i odnalezieniu Starbucks Coffee, przyszła pora na spotkanie z pierwszymi osobami. Usiedliśmy przy „okrągłym stole”, zaczęliśmy rozmowy, zaopatrzyliśmy się w pamiątkowe przypinki zaprojektowane przez Haku, odpaliliśmy 3DSy i rozpoczęło się polowanie na zielone światełko. Z każdą minutą przybywały kolejne osoby i miejsca wokół stołu zapełniały się jak nasze MiiPlazy. Podczas gdy wszyscy przeglądali swoje puzzle, ktoś zauważył ciekawego Mii o nazwie „Japoneczka”.  Niestety nie udało nam się dowiedzieć kto jeszcze był w lokalu z 3DSem, ale z tego miejsca serdecznie pozdrawiam tajemniczą Japoneczkę i zapraszam na kolejne spotkanie!

Przyszła kolej na wspólne gry. Chyba najbardziej popularnymi podczas takich spotkań, jest zawsze Mario Kart i tu również tak było. Gdy gra po długim wyczekiwaniu odpaliła trasy, ośmioosobowa ekipa walczyła między sobą o miejsce na podium. Były również owocne polowania na bestie w Monster Hunter 3 Ultimate. Pojawiły się również Pokemony, Dead Or Alive, Tekken i inne tytuły.


                                         

Na spotkaniu pojawiła się ekipa my3DS.pl wraz z Rolnikiem. Podczas rozmowy, nawiązaliśmy współpracę i tak wkraczamy na ścieżki wspólnego szerzenia wiedzy o Nintendo w naszym kraju i rozwijaniu spotkań Górnośląskich.
Ekipa youtuberów M3DC również gościła na zlocie. Chmurka i Moczan uzbrojeni w kamerę, uwieczniali wydarzenia. Kto wie, może będzie wideo relacja? M3DC zapraszam na kolejne spotkania grupy Górnośląskich SP.
Pierwsze spotkanie było bardzo udane. Frekwencja zaskoczyła, ekipa się zgrała, listy znajomych w 3DS powiększyły się podczas pożegnalnych wymian. Niestety zawiódł lokal, za co przepraszam wszystkich. Następnym razem na pewno zmienimy miejsce. 
Dziękuje wszystkim raz jeszcze za przybycie i zapraszam na kolejne spotkanie, może uda nam się przebić liczbę dwudziestu osób. Do zobaczenia następnym razem!

Autor: Szpadel

LINK DO PEŁNEJ GALERII ZDJĘĆ: TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz